Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

POZNAJ ROŚLINNE SKŁADNIKI VEGETALIS

ROKITNIK

Rokitnik jest jedną z niewielu roślin na świecie, które zawierają w sobie tak dużą ilość naturalnych kwasów, witamin i składników mineralnych. 

To prawdziwe bogactwo witalności zawierające w sobie aż 190 bioaktywnych składników, a ich specyficzne połączenie wykorzystywane jest jako naturalny lek i kosmetyk.

Olej z miąższu owoców rokitnika ma unikalny skład kwasów tłuszczowych, ze szczególnie dużą zawartością kwasu omega-7 będącego naturalnym składnikiem warstwy lipidowej skóry, co wpływa na jego właściwości odżywcze i odnawiające skórę.

Krem roślinny Vegetalis z Rokitnikiem polecany jest osobom ze skórą zmęczoną, szarą, pozbawioną blasku i gładkości. Dzięki obecności naturalnej witaminy C, idealnie sprawdzi się przy rewitalizacji cery niedotlenionej, wymagającej pobudzenia i poprawy kolorytu a także ochrony przed czynnikami Sprawdzi się również w pielęgnacji cer naczyniowych, łatwo rumieniących się, potrzebujących wzmocnienia i wyciszenia.

naturalny krem z rokitnikiem vegetalis