Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Projekt:

"Wdrożenie na rynek polski i rynki zagraniczne innowacyjnych kosmetyków Vegetalis przez firmę Provega Sp. z o.o." nr umowy RPWM.01.03.02-28-0021/18 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Oś priorytetowa 1-"Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur"

Działanie 1.3-"Przedsiębiorczość (wsparcie przedsiębiorczości)"

Poddziałanie 1.2.3-"Firmy w początkowej fazie rozwoju"

O NAS

Jesteśmy polskim producentem innowacyjnych kremów roślinnych do pielęgnacji twarzy Vegetalis.

Twoja skóra jest dla nas inspiracją, dlatego stworzyliśmy linię innowacyjnych produktów która zapewni Ci pielęgnację na najwyższym poziomie.

Sięgnęliśmy po najnowsze technologie, bezpieczne dla Ciebie i środowiska naturalnego, dzięki którym wyselekcjonowaliśmy niezwykle czyste i aktywne ekstrakty roślinne i zamknęliśmy je w eleganckich słoiczkach z ciemnego szkła. Specjalnie opracowana formuła dostarczy Twojej skórze wszystko, czego potrzebuje aby wyglądać pięknie i zdrowo każdego dnia. Zaufaj nam i przekonaj się, że kosmetyki Vegetalis to gwarancja naturalności, doskonałych efektów i zadowolenia Twojej skóry.

Misją naszej firmy jest tworzenie wysokiej jakości kosmetyków roślinnych oraz szerzenie idei "Świadomej pielęgnacji".

Czym jest Świadoma pielęgnacja? To wybór produktów, które są bezpieczne zarówno dla naszej cery jak i dla środowiska naturalnego. To także uzmysłowienie sobie, że nawet poprzez takie małe rzeczy, jak codzienna pielęgnacja, możemy zadbać o Naturę. Postawiliśmy na najnowsze ekologiczne technologie jak ekstrakcja nadkrytyczna do pozyskiwania roślinnych składników aktywnych oraz wykluczyliśmy związki potencjalnie szkodliwe tj. parabeny, silikony, parafiny, sztuczne barwniki, ftalany czy oleje mineralne. Nie stosujemy żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i nie testujemy na zwierzętach - ani gotowych produktów ani ich pojedynczych składników, dlatego kosmetyki Vegetalis są odpowiednie dla Wegan i Wegetarian. Używamy również biodegradowalnych opakowań z ciemnego szkła bez folii zewnętrznej, które można poddać recyklingowi.

"To co najlepsze w naszych produktach pochodzi z Natury,

dlatego dbamy o nią jak najlepiej potrafimy"

Wybierz Vegetalis i pielęgnuj swoją skórę zdrowo i świadomie!