Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Dotknij natury z Vegetalis Cosmetics

Rozgość się w miejscu, w którym czeka Cię spotkanie z naturalną pielęgnacją opartą na wyselekcjonowanych składnikach roślinnych.

Jesteśmy polskim producentem innowacyjnych kosmetyków roślinnych do pielęgnacji twarzy. Receptury naszych produktów są owocem długotrwałej pracy technologów i kosmetologów. Postawiliśmy w nich na skoncentrowane ekstrakty i oleje roślinne o udokumentowanym działaniu. Specjalnie przygotowane formuły zapewniają komfortową aplikację i pielęgnację na najwyższym poziomie. Wierzymy, że każde użycie produktów Vegetalis Cosmetics stanie się dla Ciebie wyjątkowym doznaniem, do którego będziesz wracać każdego dnia.  

Codzienna pielęgnacja to sztuka intymności, nasycona cielesnością, zapachem, dotykiem

Pielęgnacja od zawsze była dla nas czymś więcej niż tylko aplikacją kosmetyku. To wyjątkowa chwila przepełniona dotykiem, czułością i bliskością z naturą. Niezwykle istotne przy tworzeniu linii Vegetalis Cosmetics stały się dla nas konsystencja oraz zapach, które w równie naturalny sposób wpisują się w chwilę spotkania z dotykiem, dopełniają go i równoważą. 

Projekt: "Wdrożenie na rynek polski i rynki zagraniczne innowacyjnych kosmetyków Vegetalis przez firmę Provega Sp. z o.o." nr umowy RPWM.01.03.02-28-0021/18 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Oś priorytetowa 1-"Inteligentna gospodarka Warmii i Mazur"
Działanie 1.3-"Przedsiębiorczość (wsparcie przedsiębiorczości)"
Poddziałanie 1.2.3-"Firmy w początkowej fazie rozwoju